Menu
Your Cart
150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGO BEDAVA

Teknik Bakım Ürünleri

Teknik Bakım Ürünleri
Stok Kodu: 99999
Electra-Card - Elektronik Kart TemizleyiciElectra-Card hem elektrikli hem de elektronik devre ekipmanlarını temizlenmesi ve yağdan arındırılması için kullanılır. Hızlı buharlaşarak yüzeyi temizler ve soğutur. İletken değildir, güvenli kullanılır. Dielektirik kopma noktası 25.000 Volttur. Hiçbir klor..
60,00 ₺
KDV Hariç:50,85 ₺
Stok Kodu: 99999
Fren Balata Parça TemizleyiciDiskli ve kampanalı fren sistemleri için geliştirilmiş, güçlü aerosol temizleyicidir. Otomobil, ağır vasıta, makine ve bunlarla bağlantılı parça ve ekipmanların temizliğinde kullanılır. Hızlı uçuculuğa sahiptir. Kalıntı bırakmaz. Balataların performansını arttırır. Aseto..
40,00 ₺
KDV Hariç:33,90 ₺
Stok Kodu: 99999
Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey Kalıp yüzeyine kimyasal olarak tutunarak parçaları temiz ve lekesiz bir biçimde ayırır. Özellikle plastik sektörü için geliştirilmiştir. Hızlı etki eder, kalıntı bırakmadığı için sıklıkla kalıp temizliği gerektirmez.Kullanım Yöntemi : Ürün sprey yöntemi ile uygulanab..
40,00 ₺
KDV Hariç:33,90 ₺
Stok Kodu: 99999
Pas Çözücü Yağlayıcı ve GevşeticiYağlayıcıdır; gıcırdayan, zor açılan kapıları, menteşeleri kilitleri, sadece birkaç saniye içinde sessiz işleyen mekanizmalara dönüştürür.Gevşeticidir; sıkışmış cıvataları, uzun süre kullanılmayan paslanmış bağlantı elemanlarını yerine nüfüz ederek çözer.Temizleyicid..
40,00 ₺
KDV Hariç:33,90 ₺
Stok Kodu: 99999
SIVI GRES SÜPER YAĞLAYICIKilit, menteşe, yay başları, şanzıman, iç ve dış ortamdaki rulmanlar, zincir gibi hareketli parçalarda yağlanması istenen her türlü yüzeyde kullanım için uygundur. Yapışma özelliği yüksektir, yüzeyden damlamaz. Ürün uygulama sırasında nüfuz edici sıvı halden, sert ama yapışk..
40,00 ₺
KDV Hariç:33,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.